Sensurmøter våren 2017

Sensorene møtes først for å diskutere oppgaven og setter en karakter. Deretter kommer studenten(e) inn og får tilbakemelding på oppgaven inkludert karakter. (Hvis sensurmøtet tas per telefon vil ekstern sensor være tilgjengelig på telefon.)

Tidspunkt og møtested publiseres fortløpende. Husk å møte opp i god tid! 

Hvis du vet at du ikke kommer til å møte opp for tilbakemelding gi beskjed om dette til eksamenskonsulenten.

Vi forsøker å få gjennomført flest mulig sensurmøter i uke 21.

Kandidat:

Gunhild Aadland

Kommisjon: 1. Helene Nissen-Lie og Kari Anne Varbel
Sensurmøte: 23. mai kl. 14
Student møter: kl.14.30
Sted: V02-01

 

Kandidat:

Helen Ingrid Andreassen

Kommisjon: 2. Janis Zickfeld og Gro Mjeldheim Sandal
Sensurmøte: 24. mai kl.14
Student møter: kl. 14.40
Sted: V03-17

 

Kandidat:

Astrid Hersvik Berg

Kommisjon: 4. Kristin Haabrekke og Ingrid Kvestad
Sensurmøte: 23.mai kl.14.00
Student møter: kl. 14.40
Sted: V02-17

 

Kandidat:

Toralv Berge

Kommisjon: 5. Siri Gullestad og Kristin Østlie
Sensurmøte: 21. juni kl 10.00
Student møter: kl.10.40
Sted: V02-05

 

Kandidat:

Signy Birkeland

Kommisjon: 6.Mona-Iren Hauge og Kari Sjøhelle Jevne
Sensurmøte: 23. mai kl. 14.00
Student møter: kl.14.30
Sted: S03-15

 

Kandidat:

Leif-Adrian Sæther Bond

Kommisjon: 7. Guro Øiestad og Bettina Gamskjær Andersen
Sensurmøte: 24. mai kl.10.00
Student møter: kl. 10.40
Sted: S02-15

 

Kandidat:

Annika Botnen

Kommisjon: 8. Svein Mossige og  Hanne Gjermo
Sensurmøte: 2. juni kl. 14.00
Student møter: 14.00
Sted: S02-06

 

Kandidat:

Per Anders Engelstad

Kommisjon: 9. Bettina Gamskjær Andersen og Eivind Normann
Sensurmøte: 19. mai kl. 10.00
Student møter: kl. 10.40
Sted: V02-17

 

Kandidat:

Sarah Maria Esser

Kommisjon: 10. Marit Råbu og Sigrid Bjørnelv
Sensurmøte: 6. juni kl. 09.00
Student møter: kl. 09.30
Sted: V02-12

 

Kandidat:

Anne Helene Gaustad

Kommisjon: 11. Margrethe Seeger Halvorsen og Marianne Aabler Villabø
Sensurmøte: 24. mai kl. 16.30
Student møter: kl. 17.10
Sted: S02-05

 

Kandidat:

Silje Engedal Gewelt

Kommisjon: 12. Helene Nissen-Lie og Åshild Tellefsen Håland
Sensurmøte: 29. mai kl. 14.00
Student møter: kl. 14.30
Sted: V02-01

 

 

Kandidat:

Maren Vigerust Graff

Kommisjon: 13. Anita Sundt Gullhaugen og Solveig Karin Bøe Vatnar
Sensurmøte: 24. mai kl. 10.00
Student møter: Kl. 10.30
Sted: V02-17

 

Kandidat:

Mari Holbø

Kommisjon: 15. Siri Gullestad og Anders Zachrisson
Sensurmøte: 24. mai kl. 10.50
Student møter:

kl. 11.30

Sted: V02-05

 

Kandidat:

Hanna Thea Standerholen Lishaugen

Kommisjon: 16. Rune Jonassen og Astri Bjørnebekk
Sensurmøte: 30. mai kl.10.00
Student møter: kl. 10.30
Sted: S01-32

 

Kandidat:

Ingrid Grov Mannsverk

Kommisjon: 17. Bente Træen og Ingri Myklestad
Sensurmøte: 24. mai kl. 10.00
Student møter: kl. 10.30
Sted: S04-17

 

Kandidat:

Henrik Gamborg Meren

Kommisjon: 18. Bettina Gamskjær Andersen og Martin Seem Sundal
Sensurmøte:  
Student møter:  
Sted:  

 

Kandidat:

Liudmila Grigorievna Rezvaya

Kommisjon: 19. Dan Mikael Ellingsen og Astri Bjørbekk
Sensurmøte: 23. mai kl. 15.00
Student møter: kl. 15.30
Sted: V02-17

 

Kandidat:

Helen Benedicte Strugstad

Kommisjon: 20. Anne-Kristin Solbakk og Carmen Simonsen
Sensurmøte: 24. mai kl. 09.00
Student møter: kl. 09.40
Sted: S01-11

 

Kandidat:

Kari Enger Syrstad

Kommisjon: 21. Tilmann von Soest og Trine Eikrem
Sensurmøte: 29. mai kl. 08.00
Student møter: kl.08.40
Sted: S04-24

 

Kandidat:

Elisabeth Maria Orre Wøien

Kommisjon: 23. Tori Mauseth og Silje Marie Haga
Sensurmøte: 23. mai kl. 14.00
Student møter: kl. 14.40
Sted: S02-23

 

Kandidat:

Margrete Hovland Malterud

Johanne Thornes

Kommisjon: 25. Marit Råbu og Kari Langaard
Sensurmøte: 23. mai kl. 09.00
Student møter: kl. 09.30
Sted: V02-12

 

Kandidat:

Hanne Josefine Garthus Asheim

Jenny Tenmann

Kommisjon: 26. Nora Sveaass og Gertrud Sofie Hafstad
Sensurmøte: 24. mai kl. 15.00
Student møter: kl. 15.30
Sted: S02-20

 

Kandidat:

Harveen Kaur

Natasha Naseem

Kommisjon: 27. Krister Fjermestad og Karina Engeland
Sensurmøte: 23. mai kl. 09.00
Student møter: kl. 09.30
Sted: S02-27

 

Kandidat:

Per Tjäder Tanum

Kjersti Nedreskår

Kommisjon: 28. Siri Gullestad og Inger-Margrete Svendsen
Sensurmøte: 29. mai kl. 15.40
Student møter: kl.16.20
Sted: V02-05

 

Kandidat:

Hanne Sofie Vestbø

Kai Leitemo

Kommisjon: 29. Margrethe Seeger Halvorsen og Eivind Normann
Sensurmøte: 19. mai kl. 13.10
Student møter: kl. 13.30
Sted: S02-05

 

Kandidat:

Malin Antonsen Wuttudal

Nina von Krogh Monclair

Kommisjon: 30. Margrethe Seeger Halvorsen og Solfrid Bratland-Sanda
Sensurmøte: 23. mai kl. 13.30
Student møter: kl. 14.10
Sted: S02-05

 

Kandidat:

Stine Iversen

Maria Bjørdal Kostopoulos

Kommisjon: 31. Geir Overskeid og Pål Grøndahl
Sensurmøte: 10. mai kl. 15.30
Student møter: kl. 16.00
Sted: S01-09

 

Kandidat:

Ingrid Erga Paulson

Fride Stephansen Førde

Kommisjon: 32. Tori Mauseth og Marianne Opaas
Sensurmøte:

23. mai kl. 15.30

Student møter: kl. 16.00
Sted: S02-23

 

Kandidat:

Daniela Glaser

Vigdis mæhlum arntzen

Kommisjon: 33. Henrik Natvig og Camilla Løvvik
Sensurmøte: 2. mai kl. 13.30
Student møter: kl. 14.00
Sted: S04-07

 

Kandidat:

Benedikte Skjærstad

Lars Christian Vold

Kommisjon: 34. Tilmann von Soest og Christine Friestad
Sensurmøte: 29. mai kl. 09.00
Student møter: kl. 09.40
Sted: S04-24

 

Kandidat:

Alicia Thi Nguyen Ryberg

Nora Svenson Paus

Kommisjon: 35. Guro Øiestad og Elisabeth Backe-Hansen
Sensurmøte: 16. mai kl. 11.15
Student møter: kl. 11.40
Sted: S02-15

 

Kandidat:

Elin Brekke

Alexandra Jakobsen

Kommisjon: 36. Egil Nygaard og Marit Bergum Hansen
Sensurmøte: 22. mai kl.13.00
Student møter: kl. 13.30
Sted: S04-29

 

Publisert 20. apr. 2017 13:44 - Sist endret 13. juni 2017 10:42