BFT: Klinikk for barne- og familieterapi
Undervisning for BFT skjer på Studentklinikken Nic Waals institutt. De som ikke har fått med seg forelesningen tidligere) skal ha forelesning med Siri Jensen på NWI om journalskriving 10. september kl. 1415-1600. Oppmøte i resepsjonen på Nic Waals institutt
Gruppe 1 - Bjørg Grova V09
Mandag kl. 09:00 -12:00 ( i perioden 24. august til 23. november)
Gruppe 2 - Anne Mari Torgersen V09
Torsdag kl. 09:00 -12:00 ( i perioden 27. august til 26. november)
DT: Klinikk for dynamisk terapi
Gruppe 1 - Jon Monsen V09
Fredag kl. 09:15 -11:45 ( i perioden 28. august til 6. november)
Rom: Monsens kontor V02-07
Gruppe 2 - Bjørn Killingmo V09
Onsdag kl. 14:15 -16:45 ( i perioden 26. august til 4. november)
Rom: Killingmos kontor S02-27
Gruppe 3 - Ellen Hartmann V09
Onsdag kl. 09:15 -11:45 ( i perioden 19. august til 4. november)
Rom: Hartmanns kontor V02-01
Gruppe 4 - Liv Aalen V09
Onsdag kl. 08:30 -11:45, V206 Terapirom Harald Schjelderups hus ( i perioden 26. august til 4. november)
Liv Else Aalen
SKT: Klinikk for systemisk og kognitiv terapi
Gruppe 1 - Hanne N. Simonsen V09
Mandag kl. 16:30 -18:45, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 24. august til 23. november)
Gruppe 2 - Guro Øiestad V09
Mandag kl. 09:15 -12:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus ( i perioden 24. august til 23. november)
Gruppe 3 - Kirsten Benum V09
Torsdag kl. 13:15 -16:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 27. august til 26. november)
Kirsten Benum
Gruppe 4 - Marina Hvistendahl V09
Tirsdag kl. 09:15 -12:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 25. august til 24. november)
Gruppe 5 - Eva Axelsen V09
Mandag kl. 12:15 -15:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 24. august til 23. november)
Undervisningsklinikk kull-V09
Undervisningsklinikk - BFT
Onsdag kl. 14:00 -15:45 ( i perioden 9. september til 25. november)
Undervisningsklinikk - DT
Onsdag kl. 12:15 -13:45 ( i perioden 9. september til 25. november)
Undervisningsklinikk - SKT
Onsdag kl. 14:00 -15:45 ( i perioden 9. september til 25. november)
På infomøtedagen onsdag 12. august møter nye DT-terapeuter opp i aud. 2 mot slutten av infomøtet til 7. semester (møtet er fra kl. 1515-1800, terapeutene møter kl. 1700). Hensikten er å koordinere praktikumsgrupper med testere.
BFT: Klinikk for barne- og familieterapi
Undervisning for BFT skjer på Studentklinikken Nic Waals institutt. Alle skal ha forelesning med Siri Jensen på NWI om journalskriving 10. september kl. 1415-1600. Oppmøte i resepsjonen på Nic Waals institutt
Gruppe 1 - Toril Strømsnes H09
Tirsdag kl. 09:00 -12:00 ( i perioden 1. september til 8. desember)
Gruppe 2 - Marianne Andersen H09
Mandag kl. 15:15 -18:15 ( i perioden 24. august til 7. desember)
DT: Klinikk for dynamisk terapi
Gruppe 1 - Jon Monsen H09
Torsdag kl. 09:15 -11:45 ( i perioden 27. august til 10. desember)
Rom: Monsens kontor V02-07
Gruppe 2 - Anders Zachrisson H09
Tirsdag kl. 13:15 -16:30 ( i perioden 25. august til 8. desember)
Rom: Zachrissons kontor V02-12
Gruppe 3 - Anders Zachrisson H09
Mandag kl. 14:15 -16:45 ( i perioden 24. august til 7. desember)
Rom: Zachrissons kontor V02-12
Gruppe 4 - Tormod Berg H09
Torsdag kl. 10:30 -13:00, V206 Terapirom Harald Schjelderups hus ( i perioden 27. august til 10. desember)
Tormod Berg
SKT: Klinikk for systemisk og kognitiv terapi
Gruppe 1 - Sissel Reichelt H09
Onsdag kl. 09:15 -12:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 2. september til 9. desember)
Sissel Reichelt
Gruppe 2 - Eva Axelsen H09
Torsdag kl. 13:15 -16:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus ( i perioden 3. september til 10. desember)
Eva Karin Axelsen
Gruppe 3 - Kirsten Benum H09
Tirsdag kl. 13:15 -16:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 1. september til 8. desember)
Kirsten Benum
Gruppe 4 - Kirsten Benum H09
Mandag kl. 13:15 -16:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus ( i perioden 31. august til 7. desember)
Kirsten Benum
Gruppe 5 - Nora Sveaass H09
Mandag kl. 09:15 -12:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus
Gruppa avtaler i tillegg en ekstragang med lærer.
Undervisning: 24. august - 28. september, 12. oktober - 26. oktober, 23. november og 7. desember
Torsdag 3. september kl. 09:15 -12:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus
Onsdag 25. november kl. 09:15 -12:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus
Ekstragangene torsdag og onsdag bekreftes endelig i gruppen.
Nora Sveaass
NP: Klinikk for nevropsykologi
Gruppe 1 - Anne-Kristine Schanke H09
Mandag kl. 09:15 -12:00 ( i perioden 31. august til 7. desember)
Undervisning på Sunnaas sykehus
Undervisningsklinikk kull-H09
Undervisningsklinikk - BFT
Onsdag kl. 14:00 -15:45, V217 Harald Schjelderups hus ( i perioden 9. september til 2. desember)
Undervisningsklinikk - DT
Onsdag kl. 12:15 -13:45, V217 Harald Schjelderups hus ( i perioden 9. september til 2. desember)
Undervisningsklinikk - SKT
Onsdag kl. 14:00 -15:45 ( i perioden 9. september til 2. desember)