Undervisning - tid og sted

BFT: Klinikk for barne- og familieterapi

Undervisning for BFT skjer på Studentklinikken Nic Waals institutt. Alle som ikke fulgte forelesning i journalskriving på 11. semester, skal ha forelesning med Siri Jensen på NWI om journalskriving torsdag 4. februar kl. 1315-1500. Oppmøte i resepsjonen på Nic Waals institutt

  • Torsdag 15. september kl. 13:15 -15:00, Terapirom NWI Nic Waals institutt

BFT-Gruppe 1 - Toril Strømsnes H11

  • Tirsdag kl. 09:00 -11:30, Terapirom NWI Nic Waals institutt ( i perioden 23. august til 29. november)

BFT-Gruppe 2 - Marianne Andersen H11

  • Tirsdag kl. 14:15 -17:15, Terapirom NWI Nic Waals institutt ( i perioden 23. august til 29. november)

DT: Klinikk for dynamisk terapi

DT-Gruppe 1 - Liv Aalen H11

  • Mandag kl. 09:15 -12:45, S301 Terapirom Harald Schjelderups hus ( i perioden 29. august til 12. desember)

Liv Else Aalen

DT-Gruppe 2 - Anders Zachrisson H11

  • Tirsdag kl. 13:15 -15:45, Kontor V02-12 (Anders Zachrisson) Harald Schjelderups hus

    Rom: Zachrissons kontor V02-12

    Undervisning: 30. august - 20. september, 4. oktober - 25. oktober og 8. november - 6. desember

John Anders Zachrisson

DT-Gruppe 3 - Bjørn Killingmo H11

  • Mandag kl. 12:30 -15:00, Kontor S02-27 (Bjørn Killingmo) Harald Schjelderups hus ( i perioden 29. august til 28. november)

DT-Gruppe 4 - Tormod Berg H11

  • Torsdag kl. 09:15 -12:45, S302 Terapirom Harald Schjelderups hus ( i perioden 1. september til 1. desember)

Tormod Berg

DT-Gruppe 5 - Dag Krog H11

  • Tirsdag kl. 14:15 -17:00, S301 Terapirom Harald Schjelderups hus ( i perioden 30. august til 29. november)

DT-Gruppe 6 - Britt Bonnevie H11

  • Onsdag kl. 16:30 -19:15, V217 Harald Schjelderups hus ( i perioden 31. august til 30. november)

SKT: Klinikk for systemisk og kognitiv terapi

SKT-Gruppe 1 - Sissel Reichelt H11

  • Onsdag kl. 09:15 -12:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 31. august til 30. november)

Sissel Reichelt

SKT-Gruppe 2 - Eva Axelsen H11

  • Torsdag kl. 13:15 -16:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 1. september til 1. desember)

Eva Karin Axelsen

SKT-Gruppe 3 - Kirsten Benum H11

  • Torsdag kl. 13:15 -16:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus ( i perioden 1. september til 1. desember)

Kirsten Benum

SKT-Gruppe 4 - Guro Øiestad H11

  • Mandag kl. 13:15 -16:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus

    Undervisning: 29. august - 26. september og 10. oktober - 5. desember

SKT-Gruppe 5 - Hanne Gjermo H11

  • Tirsdag kl. 13:15 -16:00, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus

    Undervisning: 30. august - 27. september og 11. oktober - 6. desember

Hanne Gjermo

SKT-Gruppe 6 - Kari Graver H11

  • Mandag kl. 09:00 -11:45, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 29. august til 28. november)

NP: Klinikk for nevropsykologi

NEVRO-Gruppe 1 - Anne-Kristine Schanke H11

  • Mandag kl. 09:00 -11:45, S226 Harald Schjelderups hus, Terapi-/observasjonsrom (Barnelab) Harald Schjelderups hus ( i perioden 5. september til 28. november)

    Undervisning på Sunnaas sykehus

Undervisningsklinikk kull-H11

Undervisningsklinikk - BFT

Undervisningsklinikk H11 - BFT1

  • Onsdag 16. november kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - BFT2

  • Onsdag 14. desember kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk - DT

Undervisningsklinikk H11 - DT1

  • Onsdag 2. november kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 4 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - DT2

  • Onsdag 9. november kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 4 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - DT3

  • Onsdag 16. november kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - DT4

  • Onsdag 23. november kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - DT5

  • Onsdag 30. november kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - DT6

  • Onsdag 7. desember kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk - SKT

Undervisningsklinikk H11 - SKT1

  • Onsdag 26. oktober kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - SKT2

  • Onsdag 2. november kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - SKT3

  • Onsdag 9. november kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - SKT4

  • Onsdag 23. november kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - SKT5

  • Onsdag 30. november kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - SKT6

  • Onsdag 7. desember kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk H11 - NEVRO

  • Onsdag 14. desember kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

BFT: Klinikk for barne- og familieterapi

Undervisning for BFT skjer på Studentklinikken Nic Waals institutt. Alle på BFT 11. semester skal ha med seg denne forelesningen (hvis noen på 12. semester har gått glipp av den, må man ta den nå) med Siri Jensen på NWI om journalskriving torsdag 4. februar kl. 1315-1500. Oppmøte i resepsjonen på Nic Waals institutt

BFT-Gruppe 1 - Lene Granly V11

  • Torsdag kl. 09:00 -11:30, Terapirom NWI Nic Waals institutt

    Undervisning: 25. august - 10. november og 24. november

BFT-Gruppe 2 - Svein Mossige V11

  • Mandag kl. 09:00 -11:30, Terapirom NWI Nic Waals institutt

    Undervisning: 29. august - 7. november og 21. november - 28. november

Svein Mossige

DT: Klinikk for dynamisk terapi

DT-Gruppe 1 - Hanne Strømme V11

  • Tirsdag kl. 08:30 -12:00, S301 Terapirom Harald Schjelderups hus ( i perioden 23. august til 25. oktober)

    Rom: Monsens kontor V02-07

Hanne Strømme

DT-Gruppe 2 - Bjørn Killingmo V11

  • Tirsdag kl. 13:00 -15:30, Kontor S02-27 (Bjørn Killingmo) Harald Schjelderups hus ( i perioden 23. august til 25. oktober)

    Rom: Killingmos kontor S02-27

DT-Gruppe 3 - Hanne Strømme V11

  • Mandag kl. 13:15 -15:30, V217 Harald Schjelderups hus ( i perioden 22. august til 24. oktober)

    Rom: Hartmanns kontor V02-01

Hanne Strømme

DT-Gruppe 4 - Liv Aalen V11

  • Onsdag kl. 08:30 -12:00, V217 Harald Schjelderups hus ( i perioden 3. august til 26. oktober)

Liv Else Aalen

DT-Gruppe 5 - Anders Zachrisson V11

  • Torsdag kl. 16:15 -19:45, Kontor V02-12 (Anders Zachrisson) Harald Schjelderups hus ( i perioden 25. august til 27. oktober)

    Rom: Zachrissons kontor V02-12

John Anders Zachrisson

SKT: Klinikk for systemisk og kognitiv terapi

SKT-Gruppe 1 - Peder Kjøs V11

  • Tirsdag kl. 09:15 -12:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus ( i perioden 23. august til 25. oktober)

Peder Kjøs

SKT-Gruppe 2 - Peder Kjøs V11

  • Mandag kl. 09:15 -12:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus ( i perioden 22. august til 24. oktober)

Peder Kjøs

SKT-Gruppe 3 - Guro Øiestad V11

  • Tirsdag kl. 13:15 -16:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus ( i perioden 23. august til 25. oktober)

Guro Charlotte Teig Øiestad

SKT-Gruppe 4 - Marina Hvistendahl V11

  • Tirsdag kl. 09:15 -11:45, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 23. august til 25. oktober)

Marina Forsmo Hvistendahl

SKT-Gruppe 5 - Marina Hvistendahl V11

  • Mandag kl. 12:15 -14:45, S212 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S214 Harald Schjelderups hus ( i perioden 22. august til 24. oktober)

Marina Forsmo Hvistendahl

SKT-Gruppe 6 - Bente Lømo V11

  • Onsdag kl. 09:15 -12:00, S211 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus, S213 Terapi-/observasjonsrom Harald Schjelderups hus ( i perioden 24. august til 26. oktober)

Bente Lømo

NP: Klinikk for nevropsykologi

Undervisningsklinikk kull-V11

Undervisningsklinikk - BFT

Undervisningsklinikk V11 - BFT1

  • Onsdag 12. oktober kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk V11 - BFT2

  • Onsdag 19. oktober kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk V11 - DT

Undervisningsklinikk V11 - DT1

  • Onsdag kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 4 Harald Schjelderups hus

    Undervisning: 14. september og 5. oktober

Undervisningsklinikk V11 - DT2

  • Onsdag kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 4 Harald Schjelderups hus

    Undervisning: 7. september og 12. oktober

Undervisningsklinikk V11 - DT3

  • Onsdag 31. august kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk V11 - DT4

  • Onsdag kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 4 Harald Schjelderups hus

    Undervisning: 21. september og 19. oktober

Undervisningsklinikk V11 - DT5

  • Onsdag kl. 12:00 -13:45, Seminarrom 4 Harald Schjelderups hus

    Undervisning: 28. september og 26. oktober

Undervisningsklinikk - SKT

Undervisningsklinikk V11 - SKT1

  • Onsdag 31. august kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 1 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk V11 - SKT2

  • Onsdag 14. september kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk V11 - SKT3

  • Onsdag 21. september kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk V11 - SKT4

  • Onsdag 7. september kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk V11 - SKT5

  • Onsdag 28. september kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Undervisningsklinikk V11 - SKT6

  • Onsdag 5. oktober kl. 14:00 -15:45, Seminarrom 6 Harald Schjelderups hus

Publisert 27. juli 2011 13:03 - Sist endret 11. okt. 2011 08:25