Avvikling av muntlig eksamen

Avvikling  muntlig eksamen PSYC6300 – Praktikum vår 2011

 

Sensuren etter skriftlig eksamen (karakter før muntlig) legges på StudentWeb kl 16.00 dagen før muntlig. Husk å møte opp i god tid til muntlig. (Alle rom er på Harald Schjelderups hus)

 

Kommisjon 1 - BFT: Bjørg Grova og Elisabeth Backe-Hansen
Dato: onsdag 1. juni Sted: S02-22

Kandidat:

Tidspunkt:

744

09.00 – 09.45

729

09.45 – 10.30

732

10.30 – 11.15

Pause

 (11.15 – 12.00)

703

12.00 – 12.45

725

12.45 – 13.30

-

13.30 – 14.15

 

Kommisjon 2 - BFT: Svein Mossige og Tine Jensen
Dato: onsdag 1. juni Sted: S02-25

Kandidat:

Tidspunkt:

724

09.00 – 09.45

714

09.45 – 10.30

723

10.30 – 11.15

Pause

 (11.15 – 12.00)

716

12.00 – 12.45

706

12.45 – 13.30

-

13.30 – 14.15

 

Kommisjon 3 - DT: Hanne Strømme og Cato Grønnerød
Dato: onsdag 1. juni Sted: V02-17

Kandidat:

Tidspunkt:

720

09.00 – 09.45

718

09.45 – 10.30

712

10.30 – 11.15

Pause

 (11.15 – 12.00)

708

12.00 – 12.45

747

12.45 – 13.30

715

13.30 – 14.15

 

Kommisjon 4 - DT: Anders Zachrisson og Anne-Kari Torgalsbøen
NB! Dato: tirsdag 31. mai Sted: Zachrissons kontor V02-12

Kandidat:

Tidspunkt:

704

13.30 – 14.15

722

14.20 – 15.05

739

15.10 – 15.55

 

Kommisjon 4 - DT: Anders Zachrisson og Anne-Kari Torgalsbøen
NB! Dato: onsdag 1. juni Sted: Zachrissons kontor V02-12

707

13.40 – 14.25

710

14.30 – 15.15

 

Kommisjon 5 - DT: Anders Zachrisson og Peder B. Nørbech
Dato: onsdag 1. juni Sted: Zachrissons kontor V02-12

Kandidat:

Tidspunkt:

746

09.00 – 09.45

733

09.50 – 10.35

702

10.40 – 11.25

Pause

 (11.25 – 12.00)

738

12.00 – 12.45

721

12.50 – 13.35

 

Kommisjon 6 - SKT: Kirsten Benum og Bernadette Christensen
Dato: onsdag 1. juni Sted: Benums kontor S02-17

Kandidat:

Tidspunkt:

727

09.00 – 09.45

728

09.45 – 10.30

734

10.30 – 11.15

Pause

 (11.15 – 12.00)

726

12.00 – 12.45

745

12.45 – 13.30

731

13.30 – 14.15

 

Kommisjon 7 - SKT: Guro Øiestad og Hanne Gjermo
Dato: onsdag 1. juni Sted: Guro Øiestads kontor S02-07

Kandidat:

Tidspunkt:

717

09.00 – 09.45

736

09.45 – 10.30

735

10.30 – 11.15

Pause

 (11.15 – 12.00)

742

12.00 – 12.45

743

12.45 – 13.30

713

13.30 – 14.15

 

Kommisjon 8 - SKT: Peder Kjøs og Dimitrij og Samoilow
Dato: onsdag 1. juni Sted: Peder Kjøs kontor rom S03-14

Kandidat:

Tidspunkt:

730

09.00 – 09.45

737

09.45 – 10.30

740

10.30 – 11.15

Pause

 (11.15 – 12.00)

711

12.00 – 12.45

701

12.45 – 13.30

-

13.30 – 14.15

 

Kommisjon 9 - Nevro:Jens Egeland og Marianne Løvstad
Dato: onsdag 1. juni Sted: V04-17

Kandidat:

Tidspunkt:

705

09.00 – 09.45

709

09.45 – 10.30

741

10.30 – 11.15

Pause

 (11.15 – 12.00)

-

12.00 – 12.45

-

12.45 – 13.30

-

13.30 – 14.15

 

Kommisjon 10 – DT Gammel ordning: Hanne Strømme og Liv Aalen
Dato: onsdag 1. juni Sted: V02-17

Kandidat:

Tidspunkt:

621

14.45 – 15.30


Kommisjon 11 – DT Gammel ordning: Hanne Strømme og Liv Aalen
Dato: onsdag 1. juni Sted: V02-17

Kandidat:

Tidspunkt:

622

15.30 – 16.15

623

16.15 – 17.00

 

Kommisjon 12 – BFT Gammel ordning: Svein Mossige og Bjørg Grova
Dato: onsdag 1. juni Sted: S02-22

Kandidat:

Tidspunkt:

624

14.00 – 14.45

 

 

Publisert 18. nov. 2010 14:24 - Sist endret 24. mai 2011 15:39