Personer med emneord «CRISTIN»

Navn Telefon E-post Emneord
Aastorp, Sissel Seniorrådgiver +47 22850514 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Aronsen, Elisabeth Seniorkonsulent +47 22851674 +47 92402555 (mob) 92402555 elisabeth.aronsen@nhm.uio.no Administrasjon, Innkjøp, Forskerutdanning, ePhorte, Cristin, Arrangementer, Nettpublisering, Parat
Ausland, Ina Marie Seniorkonsulent +47 22859208 i.m.ausland@medisin.uio.no Reiseregning, Nettpublisering, Cristin, Administrasjon
Carlsen, Kjersti Elisabeth Rådgiver +47 22852228 k.e.carlsen@odont.uio.no Nettpublisering, ePhorte, PACS, Cristin, Studieadministrasjon, Klinisk veiledning i odontologi
Christie, Vibeke Seniorrådgiver +47 22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, FANE-HELSAM, Nord-Sør programmer (NORHED), EU, Forskerstøtte MED
Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47 22844689 +47 41558885 (mob) +47 415 58 885 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Dobos, Eva Rådgiver +47 22859316 +47 95144481 (mob) eva.dobos@jus.uio.no CRISTIN, ePhorte, Utlysninger, Pressekontakt
Eide, Tormod Seniorkonsulent +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Etikk, Cristin, Open Access
Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47 23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Innkjøp, Forskningsstøtte, Cristin, Fakturabehandling IP, Rom-booking
Fosse, Marit Førstekonsulent +47 22850120 Permisjon 2020-2021 marit.fosse@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettpublisering
Fotland, Margaret Louise Seniorrådgiver +47 22856037 m.l.fotland@admin.uio.no Åpen forskning, Dokumentasjon, Analyse, Cristin, Open Access, Forskningsresultater, Forskningsdatahåndtering, Bibliometri, SciVal
Frostestad, Guro Avdelingsleder +47 22859457 930 80 171 guro.frostestad@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, Arrangementer, ePhorte
Gakkestad, Mari Rådgiver +47 22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Gjørva, Ingunn Maria Seniorrådgiver forskning +47-22850347 i.m.gjorva@teologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Grefsgård, Ulf Tero Seniorkonsulent +47 22858150 u.t.grefsgard@iped.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Cristin
Johnsen, Dyveke Senior forskningsrådgiver +47 22840560 dyvekej@ifi.uio.no ekstern finansiering, CRIStin, forskningsstøtte, NFR, EU, H2020, ERC, prosjekt, kontrakter
Jozelic, Jasna Rådgiver +47 22842071 jasna.jozelic@nchr.uio.no Forskningsadministrasjon, prosjektadministrasjon, CRIStin, Rekruttering, HR-system, Menneskerettigheter og religion, Menneskerettigheter og konflikt, kulturelt mangfoldt
Kveseth, Hilde Spjelkavik Rådgiver +47 22854803 +47-99275009 h.s.kveseth@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskpro, Personvern, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Cristin
Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47 22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Langeid, Brita Rådgiver +47 22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Lislerud, Anette Seniorrådgiver +47 22851926 anette.lislerud@khm.uio.no Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, EU, NFR, Personvern, Cristin, Forskningsetikk
Mikalsen, Bjørg Rådgiver +47 22854360 bjorg.mikalsen@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin
Møller, Michael T. N Seniorrådgiver +47 22845310 +47 90992999 (mob) +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur, Forskerstøtte MED
Nordick, Lisa Rådgiver +47 22856041 lisa.nordick@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Reang, Inger-Lise Avdelingsleder +47 22840851 +47 92620002 liserea@ifi.uio.no Administration Manager, SIRIUS SFI, Etter- og videreutdanning, Arrangementer, Cristin, HMS
Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47 22840500 +47 95205142 (mob) c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Salameh, Sarah Rådgiver +47 22856931 sarah.salameh@ilos.uio.no PhD, Cristin, Forskningsadministrasjon, Forskningsrådet, Forskningsstøtte, Kommunikasjon
Seland, Elisabeth Havsberg Rådgiver +47 22857221 elisabhh@math.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin, EU, Nettredaktør, Alumnus
Wallem, Tore Rådgiver +47 22858278 +47 99709708 (mob) tore.wallem@ibv.uio.no Cristin
Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Innkjøp, Fakturabehandling, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon
Young, Anna Førstekonsulent +47 22858946 anna.young@stk.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Bestillinger, Cristin, Pensum
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47 22850131 +47 92483712 (mob) p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering