Personer med emneord «Kommunikasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Grethe Thrane Johansen Johansen, Grethe Thrane Kommunikasjonsrådgiver UiO:Livsvitenskap 90993110 g.t.johansen@lifescience.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Arrangementer
Bilde av Eva Michelsen Ekroll Michelsen Ekroll, Eva Leder kommunikasjon og samfunnskontakt +47 975 38 447 e.m.ekroll@dscience.uio.no Kommunikasjon
Bilde av Britt Amundsen Hoel Hoel, Britt Amundsen Assisterende eiendomsdirektør +47-91368921 b.a.hoel@admin.uio.no Ledelse, Eiendomsforvaltning, Økonomistyring, Strategi, Innkjøp, Personal, Kommunikasjon
Bilde av Elisabeth Høgset Todal Todal, Elisabeth Høgset Seniorrådgiver +47 90081079 e.h.todal@admin.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Rådgivning, Internkommunikasjon, Eiendomsavdelingen, Nettpublisering
Bilde av Trude Kristine Hetland Hetland, Trude Kristine Rådgiver +47 22856674 t.k.hetland@admin.uio.no Kommunikasjon, Eiendomsavdelingen, Nettpublisering
Bilde av Anette Clason Lund Lund, Anette Clason Rådgiver +47 22854593 a.c.lund@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Bilde av Cecilie Aune Aune, Cecilie Seniorrådgiver +47 22844751 cecilie.aune@admin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Opplæring, Nettpublisering, Prosjektledelse
Bilde av Hedvig Lie Nygaard Nygaard, Hedvig Lie Seniorrådgiver +47 22857534 +47-92408190 h.l.nygaard@admin.uio.no Studentrekruttering, Kommunikasjon, Samfunnskontakt, Partnerforum, Mangfold og likestilling
Bilde av Terje Lynnebakken Lynnebakken, Terje Seniorrådgiver +47 22858607 +47 99004757 terje.lynnebakken@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Bilde av Lise Paulsrud Mjørlund Mjørlund, Lise Paulsrud Seniorrådgiver +47 22845668 +47 90252584 l.p.mjorlund@admin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Samfunnskontakt, Taler, Kronikker, Koordinering, Ledelse
Bilde av Kristin Storbæk Storbæk, Kristin Seniorrådgiver +47 22854030 +47 47652534 kristin.storbak@admin.uio.no Markedsføring, Arrangementer, Kommunikasjon, Samfunnskontakt
Bilde av Suzanne-Ann Stämpfli Stämpfli, Suzanne-Ann Seniorrådgiver +47 22858635 s.a.stampfli@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Bilde av Malin Littauer Yndesdal Yndesdal, Malin Littauer Seniorrådgiver +47 22845766 +47 476 33 961 m.l.yndesdal@admin.uio.no Sosiale medier, Studentrekruttering, Kommunikasjon
Bilde av Morten Aase Løver Løver, Morten Aase Rådgiver +47 22841112 +47 93063494 m.a.lover@admin.uio.no Studentrekruttering, Kommunikasjon
Bilde av Ingrid Shields Shields, Ingrid Seniorrådgiver +47 22858631 +47 45854857 ingrid.shields@admin.uio.no Samfunnskontakt, Kommunikasjon, Arrangementer
Bilde av Dina Norborg Norborg, Dina Seniorrådgiver +47 22857714 +47 90607331 dina.norborg@admin.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Håkon Mellbye Sverdrup Sverdrup, Håkon Mellbye Seniorrådgiver +47 92015579 h.m.sverdrup@admin.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Strategisk kommunikasjonsrådgivning, Taler, Innovasjon
Bilde av Liv Dalen Tennøe Tennøe, Liv Dalen Seksjonssjef +47 48247191 l.d.tennoe@admin.uio.no Strategi, Kommunikasjon, Ledelse
Bilde av Marte Veierød Veierød, Marte Seniorrådgiver +47 22854435 marte.veierod@admin.uio.no Strategi, Nettpublisering, Opplæring, Kommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Julie Jacobsen Jacobsen, Julie Seniorrådgiver +47 45912513 julie.jacobsen@admin.uio.no Prosjektledelse, Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Google analytics
Bilde av Tatsiana Komissarova Komissarova, Tatsiana Seniorrådgiver +47 22844514 tatsiana.komissarova@link.uio.no Kommunikasjon, vortex, nettredaktør, prosjektledelse, strategi, organisasjonsutvikling, samarbeid, erfaring- og kunnskapsdeling, web publisist, sosiale medier
Bilde av Henriette Gran Myreng Myreng, Henriette Gran 98422000 h.g.myreng@admin.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Rådgivning, Nettredaktør, Internkommunikasjon
Bilde av Christian Kjekshus Kjekshus, Christian Rådgiver +47 93210464 christian.kjekshus@link.uio.no Læringsteknologi, læringsmiljø, læringsdesign, IKT og læring, Digitalisering, Kommunikasjon, Prosjektledelse
Bilde av Berit Kolberg Rossiné Rossiné, Berit Kolberg Avdelingsdirektør +47 90053926 b.k.rossine@admin.uio.no Kommunikasjon, Samfunnskontakt, Krisekommunikasjon