English version of this page

Ansatte i UiO: Ledelsen og støtteenheter (LOS) - Side 5

Personer 101 - 125 av 822
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Henrik Arnold Borge Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47-22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Knut Borge Borge, Knut Seksjonssjef +47-22852519 +47-91844208 knut.borge@usit.uio.no IT-tjenester, Ledelse, Databaser, Applikasjonsdrift, Katalogtjenester
Bilde av Donya Bota Bota, Donya Seniorkonsulent +47-22857659 donya.bota@admin.uio.no Basware, Fakturaer, Bilag, Oracle, OA
Bilde av Andreas Valeur Botnen Botnen, Andreas Valeur Sjefingeniør +47-22845122 a.v.botnen@usit.uio.no
Bilde av Bouarfa Bouzakraft Bouzakraft, Bouarfa Renholder +47-22854362 bouarfa.bouzakraft@admin.uio.no Renhold
Bilde av Jonas Braathen Braathen, Jonas Senioringeniør +4745480454 +47-45480454 jonas.braathen@usit.uio.no
Bilde av Paal Braathen Braathen, Paal Senioringeniør +47-22840063 +47-98619765 paal.braathen@usit.uio.no
Bilde av Thomas Breiby Breiby, Thomas Driftstekniker +47-22855951 +47-99225051 thomas.breiby@admin.uio.no Gartner, Park
Bilde av Christopher Martin Brown Brown, Christopher Martin Seniorrådgiver +47-22854192 +47-97015910 c.m.brown@admin.uio.no Regelverk, Avstemming, Veiledning, Lønn, Nettpublisering, Kontroll- og avstemmingsgruppen
Bilde av Jon Brudeseth Brudeseth, Jon Rådgiver +47-90944158 jon.brudeseth@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Bilde av Sylejman Bruka Bruka, Sylejman Renholdsleder +47-22844753 +47-46925818 sylejman.bruka@admin.uio.no Renhold
Bilde av Anders Erik Brustad Brustad, Anders Erik Avdelingsingeniør a.e.brustad@usit.uio.no
Bilde av Birgitte Brørs Brørs, Birgitte Nestleder +47-22841117 birgitte.brors@admin.uio.no Opptak, Administrativ ledelse, Nettpublisering
Bilde av Pål Fredrik Bugge Bugge, Pål Fredrik Avdelingsleder +47-22851017 +47-97071715 p.f.bugge@admin.uio.no Ledelse, Bygningsdrift
Bilde av Long Bui Bui, Long 992 78 658 long.bui@admin.uio.no Teknisk bygningsdrift
Bilde av Luke Thomas Bullock Bullock, Luke Thomas Overingeniør +47-22840028 l.t.bullock@usit.uio.no Overingeniør ved USIT Lokal-IT
Bilde av Frode Buraas Buraas, Frode Driftsleder +47-47756395 frode.buraas@admin.uio.no Bygningsdrift
Bilde av Anna Kolberg Buverud Buverud, Anna Kolberg Seniorrådgiver +47-22858437 a.k.buverud@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Forskerutdanning, Lederutvikling, Mobilitet, Fellesgrader, Akademisk Dugnad
Bilde av Trond Buvik Buvik, Trond Senioringeniør +47-91853199 trond.buvik@admin.uio.no Eiendomsutvikling, Prosjektledelse, Brukerbehov
Bilde av Are Bye-Andersen Bye-Andersen, Are Seniorrådgiver +47-22856700 90104188 are.bye-andersen@admin.uio.no Alumni, Arbeidsliv, Innovasjon
Bilde av Michiko Morioka Bøe Bøe, Michiko Morioka Førstekonsulent +47-22856309 m.m.boe@admin.uio.no Bilag, Basware, OA, Oracle, Fakturaer
Bilde av Henrik Bøhle Bøhle, Henrik Senioringeniør +47-22852506 +47-90786129 henrik.bohle@usit.uio.no
Bilde av Line Bøhn Bøhn, Line Overingeniør +47-22858611 line.bohn@admin.uio.no IT, FDV, SD-anlegget, Eiendomsavdelingen
Bilde av Mette Børing Børing, Mette Seniorkonsulent +47-22854310 mette.boring@admin.uio.no Refusjon, Innkjøp
Bilde av Ellen Johanne Caesar Caesar, Ellen Johanne Avdelingsdirektør +47-22856064 +47-92423393 e.j.caesar@admin.uio.no Ledelse, Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Strategi, Analyse