English version of this page

Ansatte i UiO: Ledelsen og støtteenheter (LOS) - Side 5

Personer 101 - 125 av 823
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Michaux Bokuma Longanga Bokuma Longanga, Michaux Renholder m.b.longanga@admin.uio.no Renhold
Bilde av Martin Bore Bore, Martin Sjefingeniør +47 22840147 +47 46661305 martin.bore@usit.uio.no UiO-CERT, IT-sikkerhet, Hendelseshåndtering, IRT, DFIR
Bilde av Henrik Arnold Borge Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47 22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Knut Borge Borge, Knut Seksjonssjef +47 22852519 +47 91844208 knut.borge@usit.uio.no IT-tjenester, Ledelse, Databaser, Applikasjonsdrift, Katalogtjenester
Bilde av Donya Bota Bota, Donya Seniorkonsulent +47 22857659 donya.bota@admin.uio.no Basware, Fakturaer, Bilag, Oracle, OA
Bilde av Andreas Valeur Botnen Botnen, Andreas Valeur Sjefingeniør +47 22845122 a.v.botnen@usit.uio.no
Bilde av Bouarfa Bouzakraft Bouzakraft, Bouarfa Renholder +47 22854362 bouarfa.bouzakraft@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Jonas Braathen Braathen, Jonas Senioringeniør +4745480454 +47-45480454 jonas.braathen@usit.uio.no
Bilde av Paal Braathen Braathen, Paal Senioringeniør +47 22840063 +47 98619765 paal.braathen@usit.uio.no
Bilde av Thomas Breiby Breiby, Thomas Driftstekniker +47 22855951 +47 99225051 thomas.breiby@admin.uio.no Park, Gartner
Bilde av Christopher Martin Brown Brown, Christopher Martin Seniorrådgiver +47 22854192 +47 97015910 +4797015910 c.m.brown@admin.uio.no Regelverk, Avstemming, Veiledning, Lønn, Nettpublisering, Kontroll- og avstemmingsgruppen
Bilde av Jon Brudeseth Brudeseth, Jon Rådgiver +47-90944158 jon.brudeseth@admin.uio.no Anskaffelser, Innkjøp
Bilde av Sylejman Bruka Bruka, Sylejman Renholdsleder +47 22844753 +47 46925818 sylejman.bruka@admin.uio.no Renhold
Bilde av Anders Brustad Brustad, Anders Avdelingsingeniør anders.brustad@usit.uio.no
Bilde av Birgitte Brørs Brørs, Birgitte Seniorrådgiver +47 22841117 birgitte.brors@admin.uio.no Opptak, Nettpublisering, Regelverk, Studiestatistikk, Høringsuttalelser
Bilde av Christoffer Klevstad Buen Buen, Christoffer Klevstad Avdelingsingeniør c.k.buen@usit.uio.no
Bilde av Luke Thomas Bullock Bullock, Luke Thomas Overingeniør +47 22840028 l.t.bullock@usit.uio.no Overingeniør ved USIT Lokal-IT
Bilde av Frode Buraas Buraas, Frode Driftsleder +47 47756395 frode.buraas@admin.uio.no Bygningsdrift
Bilde av Anna Kolberg Buverud Buverud, Anna Kolberg Seniorrådgiver +47 22858437 a.k.buverud@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Forskerutdanning, Lederutvikling, Mobilitet, Fellesgrader, Akademisk Dugnad
Bilde av Trond Buvik Buvik, Trond Senioringeniør +47 91853199 trond.buvik@admin.uio.no Eiendomsutvikling, Prosjektledelse, Brukerbehov
Bilde av Are Bye-Andersen Bye-Andersen, Are Seniorrådgiver +47 22856700 90104188 are.bye-andersen@admin.uio.no Alumni, Arbeidsliv, Innovasjon
Bilde av Michiko Morioka Bøe Bøe, Michiko Morioka Førstekonsulent +47-22856309 m.m.boe@admin.uio.no Bilag, Basware, OA, Oracle, Fakturaer
Bilde av Henrik Bøhle Bøhle, Henrik Senioringeniør +47 22852506 +47 90786129 henrik.bohle@usit.uio.no
Bilde av Line Bøhn Bøhn, Line Overingeniør +47 22858611 line.bohn@admin.uio.no IT, FDV, SD-anlegget, Eiendomsavdelingen
Bilde av Mette Børing Børing, Mette Seniorkonsulent +47 22854310 +47 95447335 mette.boring@admin.uio.no Refusjon, Innkjøp