Beskjeder
Avholdes torsdag 22.10 kl 16.15 i auditorium Smalltalk (rett ovenfor Simula). Dette er IKKE pensum, og det vil ikke bli tatt opptak.
Påmelding gjøres til Sifi på: https://nettskjema.no/a/660252
PS: Dette er det samme foredraget som ble holdt i fjor.
Vi har oppdaget at oppgaveteksten i oppgave II. er noe upresis.
Her skal du både skrive en skriftlig forklaring i besvarelsen din på hvorfor man har valgt S og V sin OG fylle inn tallene for S og V i regnearket.
Beklager for sen beskjed.
I morgen legges oblig 2 ut, og for å løse denne er det noen programmer som kreves. Her kan du finne informasjon knyttet til installering og bruk av disse, i tillegg til noen testprogrammer:
I fjor ble det holdt en workshop hvor installasjon og bruk av disse verktøyene ble demonstrert live, opptak av denne kan du finne her:
Se under "oblig" på semestersiden.
Hei, det ble dessverre sagt feil på forelesningen i dag. (Foilen er riktig.) Eksamenssettet er bare tilgjengelig på norsk, ikke engelsk. Beklager feilen.
Velkommen til IN2120! Første forelesning vil bli mandag 17.8. Forelesningene i kurset vil bli tatt opp og lagt ut. Merk at dette er et "best effort"-tiltak, og hvis det blir noe galt med opptakene - så vil de ikke bli spilt inn på nytt. Vi anbefaler derfor å møte opp fysisk.