Programseminar for førsteårsstudenter

I uke 37 skal alle nye bachelorstudenter på Matematikk: data, modellering og beregninger på seminar med overnatting til Sundvolden hotell. 

studenter på fritid

studenter på fritid på campus

Foto: /math/studier/bilder/sted-til-sted.jpg

Vi har stort fokus på læringsmiljø og jobber for at du skal mestre og trives med studiene dine hos oss. Hver høst reiser vi på et todagers seminar til Sundvolden Hotell for at du skal bli bedre kjent med de andre studentene på studieprogrammet ditt, bli bedre kjent med oss ansatte og ikke minst bli bedre kjent med selve studiet og hva du kan bruke det til i fremtiden.

Vi er opptatt av at du skal lykkes med dine studier og legger til rette for at du skal lære mest mulig, på best mulig måte.

Arrangementet er alkoholfritt.

Vi ønsker tilbakemelding fra alle på grunn av allergier og logistikk knyttet til transport og hotellrom. Reise og opphold er gratis.

Påmeldingsskjema kommer på e-post.

Program finner du her.

Oppmøtested (kommer) - Forskningsparken, Gaustadalléen 23B (Ole Johan Dahls Hus), 0371 Oslo

Oppmøtetid: kl 08.45. Avgang med buss kl 09.00.

Dersom du har spørsmål om turen eller noe annet, kontakt: studieinfo@math.uio.no.

 

Publisert 3. juni 2026 11:04 - Sist endret 27. aug. 2026 11:22