Forelesninger
Mandag kl. 10:15 -12:00, Sophus Lies auditorium Sophus Lies hus ( i perioden 18. august til 1. desember)
Tirsdag kl. 10:15 -12:00, Sophus Lies auditorium Sophus Lies hus ( i perioden 19. august til 2. desember)
Knut Martin Mørken
Regning i plenum
Mandag kl. 09:15 -10:00, Sophus Lies auditorium Sophus Lies hus ( i perioden 25. august til 1. desember)
Øvelser
Gruppe 1
Torsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C315 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 28. august til 4. desember)
MIT
Gruppe 2
Fredag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C315 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 29. august til 5. desember)
MIT
Gruppe 3
Onsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C311 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 27. august til 3. desember)
MAEC
Gruppe 4
Tirsdag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C309 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 26. august til 2. desember)
MAEC
Gruppe 5
Fredag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C319 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 29. august til 5. desember)
FAM
Gruppe 6
Torsdag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C309 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 28. august til 4. desember)
FAM
Gruppe 7
Fredag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C311 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 29. august til 5. desember)
FAM
Gruppe 8
Onsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C315 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 27. august til 3. desember)
Årsenheten i realfag
Gruppe 9
Fredag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C315 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 29. august til 5. desember)
INFPS: AVB, NAMI, SIV og Robotikk (flyttet fra man. 14-16)
Gruppe 10
Tirsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C319 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 26. august til 2. desember)
MENA
Gruppe 11
Onsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C313 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 27. august til 3. desember)
ELDAT
Ventelistegruppe
Etteranmeldte studenter får plass i denne gruppen. Det er ingen undervisning, men du vil få dine obliger rettet. Dersom du ønsker plass i en av de andre gruppene, send en e-post til: studieinfo(at)math.uio.no, så vil vi forsøke å hjelpe deg dersom det blir ledig i løpet av semesteret.
Obligatoriske innleveringer
Fredag 3. oktober
Innlevering av obligatorisk oppgave 1 innen 14.30
Fredag 31. oktober
Innlevering av obligatorisk oppgave 2 innen 14.30