Den 18. januar mellom 09 og 16 vil strømmen bli avbrutt én eller to ganger på én av strømkursene i vårt maskinrom i Domus Juridica (SE27) i Oslo sentrum, mens strømmen på den andre strømkursen til utstyret vil være oppe og få strøm fra UPS og generator. Det forventes derfor ikke strømavbrudd til deres utstyr dersom utstyret er koblet til begge kursene.
Årsaken er at det skal gjennomføres en fullskalatest med tilkobling av generator for å gi reservestrøm til UPS. Det er noe usikkert nøyaktig når den ene kursen blir avbrutt og hvor lenge.
Dersom dere kjører produksjon på utstyret i dette maskinrommet i et redundant system, anbefales det å flytte produksjon til primary site i OJD mens testen pågår på tross av at vi regner med at deres utstyr vil kjøre som normalt, bare med alarmer om at en strømkilde er borte i en periode.