Forelesninger
Det er obligatorisk fremmøte på første forelesning. Dette gjelder også for studenter på en eventuell venteliste og studenter som ønsker å etterpåmelde seg Studenter som ikke møter, regnes for å ha trukket seg fra emnet med mindre de på forhånd har meldt forfall til Studieseksjonen, Institutt for molekylær biovitenskap.
Mandag kl. 10:15 -12:00, Auditorium 3 Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 10. januar til 6. juni)
Inger Sandlie, Fahri Saatcioglu, Kristian Prydz
Laboratorieøvelser
Norbert Roos, Vibeke Alm
Labparti 1
Studenter på bachelorprogrammet i Molekylærbiologi og biologisk kjemi har fortrinnsrett til dette labpartiet.
Tirsdag kl. 08:15 -10:00, Botanisk kurssal Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 18. januar til 31. mai)
Labparti 2
Studenter på bachelorprogrammet Biologi har fortrinnsrett til dette labpartiet.
Tirsdag kl. 10:15 -12:00, Botanisk kurssal Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 18. januar til 31. mai)
Labparti 3
Studenter på bachelorprogrammet Molekylærbiologi og biologisk kjemi har fortrinnsrett til dette labpartiet.
Tirsdag kl. 12:14 -14:00, Botanisk kurssal Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 18. januar til 31. mai)
Labparti 4
Studenter på bachelorprogrammet i Biologi har fortrinnsrett til dette labpartiet.
Tirsdag kl. 14:15 -16:00, Botanisk kurssal Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 18. januar til 31. mai)
Labparti 5
Tirsdag kl. 16:15 -18:00, Botanisk kurssal Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 18. januar til 31. mai)
Klasseundervisning
Klasse-gr 1
Studenter på bachelorprogrammet i Molekylærbiologi og biologisk kjemi har fortrinnsrett til dette klassen.
Torsdag kl. 10:15 -12:00, Seminrrom 3213 Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 13. januar til 2. juni)
Geir Åge Løset
Klasse-gr 2
Studenter på bachelorprogrammet i Biologi har fortrinnsrett til denne klassen.
Torsdag kl. 10:12 -12:00, Seminarrom 4619 Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 13. januar til 2. juni)
Morten Flobakk
Klasse-gr 3
Studenter på bachelorprogrammet i Molekylærbiologi og biologisk kjemi har fortrinnsrett til dette klassen.
Torsdag kl. 12:15 -14:00, Seminrrom 3213 Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 13. januar til 2. juni)
Ellen Maryann Rosenhave
Klasse-gr 4
Studenter på bachelorprogrammet i Biologi har fortrinnsrett til dette klassen.
Torsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom 4619 Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 13. januar til 2. juni)
John Michael Koomey
Klasse-gr 5
Torsdag kl. 14:15 -16:00, Seminrrom 3213 Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 13. januar til 2. juni)
Inger Sandlie
Klasse-gr 6
Torsdag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom 4619 Kristine Bonnevies hus (Biologibygn.) ( i perioden 13. januar til 2. juni)
John Michael Koomey