Studere ved UiO Campus Sør?
Det er anledning til å studere ved UiO Campus Sør fra høsten 2026!
Dersom du kunne tenke deg et kortere eller lengre opphold ved UiO Campus Sør, så er du velkommen til å søke! Du velger selv hvor mange semester du vil søke opptak for, og søknaden er ikke bindende.
(OBS: JA-svar på tilbud er bindende, men ikke selve søknaden)
Nåværende studenter ved UiO Campus Sør som kun har studieopphold på Modul 4 er også hjertelig velkommen til å søke om videre studieplass på Modul 5 fra høsten 2026.
Les mer om Campus Sør, søknadsprosessen, og søk opptak her: https://nettskjema.no/a/537691
Søknadsalternativer for høsten 2026:
- Modul 5 - 7 (tre semester)
- Modul 5 (ett semester)
Det arrangeres også en studietur til Campus Sør 13-14 april. Turen er for alle som er interessert i Campus Sør, men tilpasset timeplanen til Modul 3. Dersom du ikke har smågruppe disse dagene, så er du hjertelig velkommen! OBS! Påmeldingsfrist i morgen, 27. mars
Lenke til studietur: https://nettskjema.no/a/587007
Ta kontakt med campuskoordinator Julie Pihlmann hvis du har spørsmål (julie.pihlmann@medisin.uio.no)